Partners

Piątek 18.08.2017

Drodzy Uczniowie!

Na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, wiadomośći, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

Witamy na naszej stronie internetowej

WIADOMOŚCI

• ·         kredki 12 świecowe „Bambino”

• ·        kredki 12 świecowe „Bambino”

• Podręczniki i ćwiczenia dla uczniów klas 1-7 są za darmo.

Wykaz podręczników , które KUPUJĄ RODZICE dla swoich dzieci

Oddział Przedszkolny

KUPUJĄ RODZICE

Lp.

Przedmiot

Autor

• Znamy już zwycięską szkołę, której uczniowie zostaną nagrodzeni nowoczesnymi szafkami szkolnymi przekazanymi przez Fundację Rosa w ramach V edycji projektu Lekki Tornister!

Od przyszłego roku szkolnego dodatkowe podręczniki, zeszyty, ćwiczenia i przybory szkolne w nowoczesnych skrytkach będą mogli zostawiać uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czerwonej Wodzie.

Ale to nie wszystko! Wybór jednej szkoły był na tyle trudny, że postanowiliśmy przyznać nagrodę specjalną. Wyróżnienie w postaci szafek szkolnych dla jednej klasy otrzymała Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Grojcu.

• Dnia 23.06.2017 r. (tj. piątek) o godz. 9.30 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

godz. 8.15- Msza Święta

godz. 9.30- apel

23.06.2017 r. wszyscy uczniowie przychodzą ubrani na galowo.

• Link do logowania na dziennik elektroniczny:

•       Od 6 do 10 lutego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II  w Czerwonej Wodzie, w ramach ogólnopolskiego programu "LEKKI TORNISTER" odbyły się zajęcia profilaktyczne dla uczniów klas I – III  i oddziału przedszkolnego.

Realizowane zadania:

6 lutego odbyły się zajęcia profilaktyczne dla najmłodszych uczniów prowadzone przez wychowawców. Na zajęciach dzieci dowiedziały się jak ważne jest zachowanie prawidłowej postawy ciała podczas codziennych czynności oraz jak kształtować prawidłowe nawyki. Dzięki wskazówkom sowy Klary nauczyły się, jak prawidłowo pakować tornister, jak go nosić,     a przede wszystkim jak powinien wyglądać tornister ucznia. Bajka – słuchowisko "Lekki Tornister i Zielona Kropeczka", pobudziła ich wyobraźnię i kreatywne myślenie. Zadania na kartach pracy, pozwoliły usystematyzować                  i utrwalić nabytą wiedzę.

• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwonej Wodzie bierze udział w V edycji ogólnopolskiego projektu LEKKI TORNISTER.
    Jest to program informacyjno-edukacyjny skierowany do dzieci, rodziców, opiekunów oraz nauczycieli. Do głównych celów należy rozpowszechnianie informacji na temat profilaktyki wad postawy, zwrócenie uwagi na niezmieniający się problem przeciążonych plecaków uczniów oraz zmniejszenie jego skali w przyszłości, a – co za tym idzie – działanie na rzecz prostych i zadowolonych dziecięcych kręgosłupów.

• 27.01.2017

Nasza Szkoła uczestniczy w V Edycji Projektu "Lekki Torister". Udział w projekcie biorą klasy od I do III oraz oddział przedszkolny.

Organizatorami Projektu są:

• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwonej Wodzie